התקנת ספרינקלרים

כשאתה בונה בית חדש, שאלה חשובה בתחום עיצוב הגינות היא האם עליך להתקין מערכת השקיה קבועה בגינה שלך או לא. התקנת מערכת ספרינקלרים תת קרקעית היא דרך פשוטה וטיפשית להבטיח כי הדשא והנוף שלך נשמרים היטב במהלך החודשים היבשים הרבים שאנו חווים כאן בקולורדו. על ידי התקנת מערכת ספרינקלרים עם אספקת מים תת קרקעית חזקה, תוכלו להבטיח כי הדשא או הנוף יקבלו את כמות המים הנכונה. התקנת הכמות הנכונה לנפש תאפשר לכם להבין טוב יותר את כמות המים שכל ראש ממטרה משתמש בה ולהעריך את צריכת המים הכוללת. לאחר שתקבע איזה סוג של ממטרה אתה זקוק למערכת ההשקיה שלך, זה הזמן לתאר את מיקום הצינורות ומיקומם. לאחר שתמפה את האזור שלך לפני שתתקין את מערכת המתזים של הבית שלך ותזמן אותו על בסיס הצמחים הגדלים שם, עליך לבחור את ראש המתזים הטוב ביותר לאזור זה. הקבלן זקוק לחלקת אדמה שעליה מונחים דגלים למיקומי ראשי הממטרות, או שהוא מרסס צבע במקום בו ממוקמים הממטרים על מגרשך. אם אתם מתכננים להתקין מפעל חומרי נפץ לדשא, זה האזור בו תתקנו את המפעל.

אנו נותנים לך הוראות שלב אחר שלב כיצד לבדוק את לחץ המים ואת זרימתם

כדי למצוא את מערכת המתזים המתאימה לך. יש גם מדריך מותאם אישית להתקנת מערכת הספרינקלרים שלך, שניתן להדפיס במגוון צבעים וגדלים, כמו גם בגדלים ובצורות שונות.

לאחר מכן, בדוק עם מועצת המחוז המקומית שלך אם אתה צריך לשלוף היתר להתקנת מערכת ספרינקלרים בחצרך. אתה יכול גם להתייעץ עם רשות הבנייה המקומית אם אתה זקוק להיתר בנייה להתקנת מערכת המתזים שלך.

אם אתה צריך להתקין מערכת מתזים, אתה יכול להתמודד עם הפרויקט בעצמך או לפנות לעזרה מקצועית ולהתחיל בעצמך.

אם נמאס לך להשליך את ממטרות הגינה מפלסטיק שלך וליהנות מדשא בריא בפחות מאמץ

התקשר לקונסרווה השקיה בצפון אטלנטה. בנוף מדשאה אנו מוקדשים לתפיסה, התקנה והטמעה של מערכות השקיה וממטרות מקצועיות לתחזוקת נוף הדשא. הרמה קלה כמו הנחת צינורות, חיבור השסתום לראש המתזים, התקנת וסת ההשקיה, חיבור לחיישן מזג אוויר והתקנה. לאחר שבדקתם את מערכת נפץ הדשא שהותקנתם והכל עובד כראוי, הכל על מילוי התעלה בעפר והשתלה חוזרת של פריצת הקרקע שהסרתם.

כל חלק ממערכת הספרינקלרים שלך קל וקל להתקנה

והכל קשור לחפירת תעלה והתקנתה לאחר שתקדיש את הזמן והמאמץ. עליכם לחפור את הזיעה מתוך החורים לראשי המתזים, השסתומים, המפיצים והתיבות ולחבר את הצינורות. ואז תוכלו למלא את הלכלוך בזמן שחפרתם את התעלה, אך להחליף את הלכלוך שבתוכו ולמלא את מה שהייתם צריכים לחפור לפני כן.

החשוב מכל

התקנת מערכת ספרינקלרים תת קרקעית לא חייבת להיות מסורבלת ודורשת צוות של אנשי מקצוע. הזמן הטוב ביותר לעשות זאת הוא לאחר שתול הדשא ושטח הגן. לכן, דאג לעבוד עם הבנאי כדי למנוע שתילה מחודשת לאחר ההתקנה. הדשא ירוק יותר במקום בו הוא מושקה, ואין צורך שבעל בית חדש יתקין מערכת השקיה. אם נמאס לכם להשקות את הדשא, או אם יש דברים אחרים שאתם צריכים לעשות כדי להשקות אותה, התקנת מערכת ספרינקלרים תעשה את העבודה. עם זאת, אם תשקו את כל החצר, עליכם לשקול התקנת מערכת ספרינקלרים משלכם.

כאשר כל העבודה הקשה נעשית בסופו של דבר והתקנתם את מערכת נפץ הדשא שלכם, הגיע הזמן לבדוק את הדברים מול הוראות היצרן ולתכנת את יחידת הבקרה. לאחר מספר שעות של בדיקות ותכנות, מערכת המתזים לדשא DIY שלך פועלת.

ציפור הגשם SST600IN יכולה לשמש כראש ספרינקלרים קופצים ותואמת למגוון סוגים שונים של ספרינקלרים, כמו ספרינקלר קופץ פופולרי.

לפעמים

ראשי ספרינקלרים נועדו לקפוץ מהקרקע כאשר הם מופעלים על ידי מערכת הספרינקלרים, בעוד שאחרים מונחים על צינורות שנותרים מעל פני הקרקע. לחץ מים מצינור תת קרקעי מונח יכול לגרום לראשי ספרינקלרים "להתפוצץ" או להדליק ולכבות, ולכן כל כך חשוב לבדוק את לחץ המים לפני ההתקנה. אם מערכת המתזים מותקנת במדרון, גורם זה יכול להשפיע גם על זרימת המים מהצינורות אם היא מופעלת או כבויה. ראשי פיזור סיבוביים כגון ציפור הגשם SST600IN מותאמים לגודל וצורת האזורים שלהם.
למידע בתחום של התקנת ספרינקלרים ניתן לבדוק ב- rrr-fire.co.il

דילוג לתוכן